1.A…. v divadle, v knihovně​​

V dubnu jsme navštívili divadlo v Horních Počernicích, kde jsme viděli představení “ Příběhy včelích medvídků „.

Byly to veselé pohádkové scénky ze života dvou bratrů – čmeláčků, které pěkně zahráli 2 herci. Do divadla měly holčičky a kluci na sobě „parádu“, ve které jsme vyfotili. Ve výtvarné výchově jsme si také postavičky včelích medvídků kreslili a děti donesly i plyšáčky, neboť v televizi dávali celý večerníčkový seriál…a děti dostaly plyšášky dříve jako dárky. Po nějakou dobu jsme měli okna třídy vyzdobena plyšáčky z tohoto seriálu.

Počátkem května jsme byli pozváni na návštěvu do knihovny na setkání s knihami, které ilustroval Zdeněk Miler, autor Krtečka. Paní knihovnice nám četla z různých knížek,děti si zasoutěžily a také měly chvíli na prohlížení knížek.

Podívejte se na mnoho pěkných fotek  Z D E .

Za 1.A   J. Skálová, tř. uč.