3.A , výlet do ZOOparku Nehvizdy

Výlet naší třídy se konal v pátek 14.6. a cíl byl tentokrát skoro na dohled od Čelákovic a dovezl nás tam během pár minut linkový autobus. Po výstupu z autobusu jsme šli ještě kousek pěšky a pak se dostali do areálu ZOOparku.K  vidění byli savci různých druhů, nejvíce asi zaujaly surikaty a lemuři, klokani , dikobrazi, různé druhy ptáků. Po příchodu nás z velké voliery uvítali papoušci opakovaně slovem : AHOJ !!!…a my  se na pěkném posezení nasvačili. Po projití celého areálu s milou paní průvodkyní , která dětem umožnila trochu nakrmit krájeným ovocem koníky, ovce, danělu s daňkem…nás čekalo malé nakupování v menším obchůdku a potom povyražení na trampolíně typu “ houpající se kopec “ . Dále byl k dispozici starý mikrobus , kde si děti zahrály na řidiče….moc jim to slušelo. Též si zkusily rovnováhu při chůzi na dřevěné lávce.

Počasí nám přálo, nebyl úplně horko a tak jsme prožili příjemné dopoledne . Doporučujeme rodičům dětí z Čelákovic a okolí k návštěvě  třeba o prázdninách, když bude trochu zataženo : )) Areál je upravený, čistý a pro děti zajímavý… i s trampolínou pak zábavný . Fotky to potvrzují !!!

Za 3.A

Jitka Skálová , tř.uč.