Kroužek šachu a deskových her

Chceme si zahrát, zdokonalit se ve hře, porovnat síly s kamarády a vyzkoušet si hry, které doma nemáme.

Jaké máme hry?

Ligreto je velmi jednoduchá karetní hra pro trénování postřehu. Pro její hraní postačí, když umíte počítat do deseti. Ve hře Blafuj si můžete ověřit svoje schopnosti v oblasti předstírání a odhadu spoluhráče. A při Vysokém napětí se naučíte, jak se zachovat při stále se měnících podmínkách hry a nakonec vyhrát.

Děti, se kterými se scházíme v odpoledním kroužku, mohou přinést i vlastní hry, které si s nimi zahrajeme. A tak neváhejte a přijďte se mezi nás podívat. Můžete si s námi zahrát Citadelu, Osadníky z Katanu, Bang nebo šachy. Při příjemně stráveném odpoledni získáte nejen nové kamarády, ale také zkušenosti v jednotlivých pro někoho možná i neznámých hrách.

Kroužek šachu a deskových her pokračuje i v 2. pololetí a je otevřen pro děti od 3. třídy každou středu od 14 do 15,30 h, v učebně č. 112 (3.D).

Na nové spoluhráče se těší učitelé Petra Imlaufová a Miloslav Rychetský