3.A , spaní ve škole 7.6.2024

V pátek 7.6. jsme sice po obědě či odpoledne opustili naši školu, ale většina z nás se do školy opět v 18 hodin vrátila…v plánu bylo ve škole přespat z pátku na sobotu a užít si i program , které přichytaly paní učitelky : Skálová ( třídní 3.A ) a paní vychovatelka ze ŠD…Renata Y. Po příchodu do školy jsme se “ ubytovali “ , ale ne přímo v učebně 3.A ….ta je na jih a odpoledne  za tepla je pořádně vyhřátá, my  proto radši využili třídu naší družiny, která je na východ a odpoledne tedy bez žáru slunce. Třída již byla vystěhovaná paní učitelkami a stolky , židle byly na chodbě . Tam jsme vyložili sladké , slané , ovocné a zeleninové zásoby. A šlo se sportovat na školní hřiště, rozdělili jsme se na 2 družstva a sbírali body v různých disciplínách . Také jsme se šli občerstvit a napít z našich zásob, maminky nám toho hodně připravily !!!Na hřišti jsme soutěžili do tmy, po návratu do školy následovala obousměrná stezka odvahy ztemnělou chodbou, kterou každý zvládl !!!! Potom rychle do pyžam a hygiena, ovšem večer nekončil, následovala “ baterková “  diskotéka na prostoru před naší třídou. Po ní už do “ hajan “ , ale některé děti nemohly ze zážitků usnout, takže měly úplného Silvestra : )) . Probudili jsme se do krásného rána a paní učitelka Renata nás vzala na ranní rozcvičku , která nám velmi prospěla, po ní jsme rádi posnídali z našich bohatých zásob a zabalily naše pelíšky….podívejte se na fotky ( na nich jako BONUS i fotky, jak jsme byli na letošní Dětské olympiádě na Městském stadionu za fandy a diváky , též 7.6.)

Za 3.A

J. Skálová, tř. uč .

a paní vychovatelka Renata Y.