ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ

Dne 14.4.2015 jsme se s vybranými žákyněmi naší školy zúčastnily Okresního kola OVOV v Říčanech. Soutěže se zúčastnilo 9 škol z celého okresu Praha – východ. Každý závodník absolvoval následující disciplíny: běh na 60 m, skoky přes švihadlo, dribling okolo kuželů, trojskok, kliky a hod medicinbalem. Naše dívky vybojovaly skvělá umístění, Dominika Nechvátalová získala stříbro a Nikola Melicharová (6.B) s Janou Čechlovskou (8.A) bronz. Dominika s Nikolou díky svým výkonům postupují do Krajského kola, které se koná 21.5.2015 v Čáslavi. Obdiv patří i ostatním dívkám, které reprezentovaly naší školu, a to Terezii Staňkové (6. A), Nikole Novákové (6. A), Vanesse Hozmanové (6. B) a Adéle Hauptové (8. A). Děkuji všem za skvělé výkony!