Školní sportovní liga – RINGO

Základní škola Komenského Čelákovice

RINGO
Prvá soutěž ŠSL se uskutečnila na školním víceúčelovém hřišti. Každou třídu reprezentovala trojice chlapců a trojice děvčat. Ve středu 16.9 2015 v odpoledních hodinách za nádherného počasí proběhla soutěž starších ročníků. Zúčastnilo se 16 děvčat a 18 chlapců. V kategorii děvčat zvítězila třída 9. A, kterou reprezentovala tato děvčata – Nechvátalová, Čechlovská, Křtěnová. U chlapců zvítězila trojice 9. B – Němeček, Kostolani a Šnajdr.
Následující středu 23. 9. za zhoršeného počasí sehráli turnaj v ringu mladší ročníky. Tohoto klání se zúčastnilo 15 dívek a 16 chlapců. V dívkách zvítězila třída 7. A – Staňková, Milcová a Novotná a u chlapců na 1. místě skončil team 7. B – Matůš, Šamša, Šnajdr.
Někteří žáci se s tímto sportem setkali poprvé, ale i oni po počátečních rozpacích se pustili do urputných bojů. Měli jsme možnost shlédnout řadu zajímavých utkání. Na závěr prvá tři družstva obdržela diplomy a žáci se již těšili na další sport.

Miloš Bukač