Recitační soutěž ve čtvrtých třídách

Ve středu před pololetním vysvědčením proběhla na naší škole recitační soutěž čtvrtého ročníku.

Všichni čtvrťáci se shromáždili v učebně hudební výchovy, aby podpořili své spolužáky v ročníkovém finále. Z každé třídy se sem probojovali tři recitátoři.

Odborná porota ve složení Romana, Zuzana a Pepa, všichni deváťáci, měla plné ruce práce. Výkony soutěžících byly hodně vyrovnané a rozhodování porotců velmi obtížné. Nakonec porota rozhodla takto:

1. místo Nicol Němcová

2. místo Viktorie Švechovičová

3. místo společně Valentýna Müllerová a Johana Nováková

Pochvala za pěkný kulturní zážitek patří všem soutěžícím. Kromě výše jmenovaných to byli ještě Michal Hlávka, Tereza Hladká, Barbora Dvořáková, Jaroslava Losová, Ellen Pokorná, Tomáš Bodlák, Veronika Hrubá a Jakub Melichar. Hezkými básničkami i pěknou recitací zaujali téměř stovku svých vrstevníků, porotu i přihlížející pedagogy. Odměnou jim byl nadšený potlesk celého obecenstva.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Ivana Chmelenská