Škola v přírodě – den první

Po příjezdu na Malou Skálu nás přivítal vydatný déšť. Po vybalení věcí a po obědě nás však dobrovolně opustil a my jsme mohli vyrazit do lesa do vranovského skalního Pantheonu, který je od nás vzdálen asi kilometr. Po tomto vydatném a namáhavém pochodu jsme ještě stihli rozdělení do družstev a první sportovní turnaj. Přehazovanou nakonec vyhrálo po tuhém boji družstvo číslo sedm, které ve finále porazilo družstvo číslo deset. V semifinále skončila družstva šest a dva, ve čtvrtfinále vypadla družstva pět, osm, čtyři a devět. Z předkola nepostoupila jednička ani trojka. Před večeří jsme ještě dodělávali erby, pokřiky a další družstevní nezbytnosti a před spaním by nám děti ještě měly přečíst pověsti, které s vidinou Pantheonu měly sepsat. Zda-li se jim povedly se dozvíte patrně až zítra.

4.D a 5.B.

Dnešní fotografie si můžete prohlédnout zde.