Slavnost na 2. stupni

Ve čtvrtek 29.6.2016 se uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších žáků naší školy, kteří po celý školní rok nejen vzorně plnili své školní povinnosti, ale rovněž reprezentovali školu ve vědomostních i sportovních soutěžích a v neposlední řadě mnozí z nich aktivně pomáhali při různých školních akcích a nezůstali lhostejní ani ke svým spolužákům a kamarádům. Vítězem motivačního programu TOP 10 se stal Josef Karásek, žák třídy 9.A (celý přehled závěrečného vyhodnocení naleznete zde).

V rámci slavnosti byli vyhlášeni i nejlepší sportovci – účastníci školní sportovní ligy a závěr patřil rozloučení s žáky tříd 9.A a 9.B.

Slavnostní atmosféru dotvářelo nádherné prostředí našeho školního atria, slunečné počasí a hosté z řad rodičů a rodinných příslušníků.

Fotografie z celé akce naleznete zde.