Jak jsme se loučili v červnu a zase přivítali v září

​Naši milí čtenáři, už nám utekl téměř měsíc nového školního roku a než Vám pošleme ukázky našich prací,
posíláme ohlédnutí na poslední červnový den ve škole, kdy jsme přišli naparádění a s kytičkami a společně s paní učitelkou jsme v naší 1.A četli na tabuli prázdninovou básničku doplněnou velkými obrazy k měsícům ČERVENEC,SRPEN ……a popřáli si hezké léto. První rok školy jsme dobře zvládli….
Léto uteklo a byl čtvrtek 1.září, začátek nového školního roku. Naše třída byla vyzdobená výkresy, velkými obrazy /k podzimním měsícům /, psacími písmeny abecedy na barevných papírech a básničkou na tabuli,která nás  opět přivítala ve škole. Bylo vidět, že se děti těšily na svoje spolužáky, kamarády. I mě, paní učitelku, potěšily tím, že mi řekly, že se těšily do školy i na moji osobu…..
Další den, 2. září,jsme si povídali, jak kdo prožil prázdniny a už jsme ve třídě…nyní již 2.A “ byli jako doma „.
Svědčí o tom i to, že si mnoho dětí sedlo tam, kde seděly v 1. třídě, i když se mohly posadit jinak i s někým jiným.
Podívejte se na FOTOGRAFIE  zde .

Za 2.A
J. Skálová, tř.uč.