Byli jsme v divadle

Minulý týden, ve čtvrtek 13. října 2016, jeli všichni prvňáčci poprvé se školou do divadla. Divadelní představení začínalo až v půl jedenácté, proto jsme se první dvě hodiny ještě učili. Ale nemohli jsme se soustředit, protože jsme se na pohádku velmi těšili. Konečně nastala ta chvíle! Po svačině jsme vyrazili na parkoviště u kulturního domu, kde už na nás čekaly dva autobusy. Ty nás odvezly až před Divadlo v Horních Počernicích.

Děti se usadily do hlediště a s napětím očekávaly začátek představení. Pohádka „Zimní příběhy včelích medvídků“ se návštěvníkům divadla velmi líbila. Děti bez přestávky víc jak hodinu s napětím sledovaly celý příběh, aktivně se zapojovaly do děje.

Před polednem jsme opouštěli divadlo plni příjemných zážitků a už nyní se těší na další pohádku.

V obrazové galerii najdete několik fotografií z této akce .

Helena Kopecká,

třídní učitelka I. D