ZPRÁVIČKY ZE TŘÍDY 4.D

MĚSÍC ZÁŘÍ

Naše třída má v tomto školním roce 25 dětí. Máme 11 chlapců a 14 dívek.

Přivítali jsme naši novou spolužačku Adélku Zahrádkovou. Jako čtvrťáci už máme své zástupce v žákovské samosprávě. Ve třídě jsme hlasovali a  naši třídu budou zastupovat Simona Houdková a Ondřej Prkna. Ve čtvrtek 22.9. proběhla soutěž na in line bruslích. Soutěže se zúčastnili : Jirka Gregor, Veronika Říhová a Anežka Snítilá. Ve čtvrtek 29.9. jsme byli na divadelním představení v anglickém jazyce. Zmodernizovaná pohádka na motivy perníkové chaloupky byla plná anglických slovíček a jednoduchých komických rozhovorů. Průvodní slovo bylo v českém jazyce. Hlavní akcí tohoto měsíce byla ČOKOLÁDOVÁ ŠTAFETA. Naše štafeta běžela v této sestavě: Marek, Veronika, Tereza, Viktorka, Gábina, Ema, Natálka, Zdeněk, Anežka a Filip. A výsledek v cíli? Máme stříbrnou medaili. Děkujeme všem, kdo nám přišli fandit a blahopřejeme našim stříbrným vítězům. Na fotky se podívejte ZDE.