ADVENT

Ve třídě se nám letos objevil adventní kalendář. Nebyl ovšem plný sladkostí, jak je většina z nás zvyklá. Byl to kalendář plný různých úkolů. Některé z nich jsme plnili s nadšením, jiné trochu méně. Každý den jsme se ale těšili, co v další krabičce bude a již od rána jsme připomínali, že jí musíme otevřít – kéž bychom takhle zvládli myslet i na jiné věci. J

Některé z úkolů: napsat 3 nejlepší zážitky se svou třídou; napsat o spolužácích a o sobě něco hezkého; zazpívat si koledu; popřát ve škole hezký nový rok těm, co si to zaslouží za svou práci; přijít do školy v něčem červeném; mít každou ponožku jinou, sedět každou hodinu s kým jiným…. Nejmenší oblibu měly samozřejmě úkoly, kde se něco psalo, ale i ty jsme většinou zvládli a advent nám utekl velmi rychle.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.