Prvňáčci v Tescu

Velký zážitek jsme si mohli vyzkoušet 21.4., kdy jsme byli pozvaní do Tesca. Zde pro nás byl připravený krásný program. Děti si mohly vyzkoušet práci pekaře i pokladní. Navštívili jsme „zákulisí“, kam se jen tak každý nedostane.

Děti se podívaly do mrazáku, kde jsou připravené na rozpečení všechny rohlíky, chleby, vánočky i koláčky. Vlastnoručně naskládaly na plechy housky a sledovaly, jak se upečou. Bylo krásné mít za 9 min.  voňavý výsledek 🙂

Dále jsme si vyzkoušeli práci pokladní. To byla panečku paráda! Do nákupních košíčků si děti dávaly nákup a jejich kamarád za pokladnou jim vše namarkoval. A zážitek měli všichni – jedni z toho, kolik umí utratit a druzí z toho, jak jsou šikovní  a umí markovat. Vyzkoušeli jsme si i rozhlas a děti směly vyvolat rozhlasem i paní učitelku.

Nakonec pro nás tým Tesca připravil krásné vyrábění pro maminky a my jim moc děkujeme!

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Třída 1.B

Děkujeme paní Novákové za zprostředkování této krásné akce.