Knihovna, Kapříci

Žáci 1. tříd se během prosince vystřídali v Městské knihovně, kde pro ně paní knihovnice připravila pořad “ Setkání pod stromečkem „….čekaly na nás knížky s vánoční a zimní tematikou, básničky a video říkanka s ilustrací Josefa Lady, hra s papírovými vločkami a andělíčky, zazpívali jsme si a ve skupinách děti skládaly vánoční puzzle. Když děti vše splnily, mohly si ještě prohlížet knížky dle svého zájmu……1.A byla v knihovně v pondělí 18.12.

Naši milí čtenáři a rodiče žáků 1.A , děkujeme Vám za zájem o naše “ zpravodajství “ , přejeme Vám hezké Vánoce a do nového roku jen to nejlepší….

Do našich rodin od nás “ připlavou “ vybarvení kapříci s napsaným přáním… děti tvořily pilně ve výtv. výchově a prac. činnostech, paní učitelka je zatavila do folie, že vypadají jak právě vytažení z vody…… jistě doma potěší…

Na F O T K Y ……Knihovna, Kapříci…..se podívejte Z D E .

Za 1.A J. Skálová,

tř. uč.