Čtvrtek 18.5. a odjezd domů

Ráno po rozcvičce a skvělé snídani se děti věnovaly  vzdělávání  a pak jsme společnými silami nasbírali dříví na večerní opékaní buřtů. Při té příležitosti jsme se zašli podívat do Bischofova lomu.  Poslední odpoledne bylo soutěžní a byla tak poslední šance nasbírat cenné body. Někomu se povedl hod do dálky holínkou, někomu skok z místa a někdo skvěle zvládl kvíz s otázkami z celodenního výletu na Sněžku. Každopádně počasí nám přálo a skvěle jsme se bavili. Před večerním táborákem jsme předbalili  kufry a poslední soutěžní disciplínou bylo vymyšlení vlastní reklamy. V pátek ráno jsme vyhodnotili soutěže, rozdali dárečky,  rozloučili  se s Vápenkou a rozjeli se domů. V autobuse jsme pak při vystupování zakončili naši školu v přírodě pokřikem: „Hej, hej, hej, ŠVP je NEJ!!!

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.