Další návštěva divadla

Ve středu 11. února 2015 se vydali všichni prvňáčci opět do divadla. Sraz byl před osmou hodinou ranní u školy. V osm hodin přijely ke školní budově dva autobusy, pohodlně jsme se usadili a vyrazili do Horních Počernic.

K divadlu jsme dojeli díky neobvykle průjezdným cestám poměrně brzy. Proto jsme si v klidu odložili kabáty do šatny a u stolečků si zaplnili svá bříška svačinami.

Po společném fotografování jsme zaujali místa v hledišti a očekávali začátek představení.

Pohádka „Zimní příběhy včelích medvídků“ se malým divákům velmi líbila. Děti bez přestávky přes hodinu s napětím sledovaly celý příběh, aktivně se zapojovaly do děje.

Kolem půl jedenácté jsme opouštěli divadlo plni příjemných zážitků.

Do školy jsme se vrátili na poslední vyučovací hodinu, ještě jsme se stačili naučit novou písničku a psát nové písmeno.

V obrazové galerii najdete několik fotografií z  návštěvy divadla.

Helena Kopecká,

třídní učitelka I. D