Halloween

V naší třídě straší… Slétla se sem totiž různá strašidla, čarodějky s koštětem, čarodějové, kostry, jedna Bílá paní, netopýři, lesní skřítci apod.

„Nejstarší a nejzkušenější“ čarodějnice pro nás vyčarovala různé úkoly s halloweenskou tematikou. Strašidla tak musela zvládnout všechny úkoly ve čtení, psaní i počítání.

Druhou hodinu jsme šli v průvodu masek na koledu do 1. B. Nedostali jsme ji ale zadarmo. Museli jsme zatančit do rytmu písně společně s ostatními žáky z „béčka“.

Vyučování jsme zakončili vystřižením malých strašidýlek, která jsme nalepili na oranžově natřenou čtvrtku vodovkou.

Všem obětavým maminkám děkujeme za spolupráci a také za výborné a úžasné občerstvení, které  jsme celé dopoledne ochutnávali. 🙂

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Žáci 1. C

J. Knobová