HALLOWEEN

Děti z první třídy zapomněly přijít 1.11.2016 do školy. Místo usměvavých holčiček a rozverných kloučků se do naší třídy slétla všelijaká strašidla, upíři i upírky, čarodějové i čarodějnice, jedna slečna Dýně i slečna Netopýrová … těch strašidel byla plná třída. Naštěstí i paní učitelka zůstala doma, to by se panečku vylekala! Místo ní v tento den učila Bílá paní. A že byla přísná! Ani strašidlům neodpustila čtení i počítání, v první hodině si musely děti i samy vystřihnout malá strašidýlka. Druhou hodinu jsme šli na koledu do 1.C s promenádou masek a poté jsme si v 1.B všichni společně zatančili. Den jsme ukončili skupinovou prací a rozlétli se do strašidelných domovů.

Děkujeme všem rodičům za milou spolupráci a těšíme se zase za rok na Halloweenský den 🙂

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Děti z 1.B s paní učitelkou Andreou Pánkovou