Hodnocení plaveckého výcviku

Součástí osnov tělesné výchovy ve druhých třídách je i výuka plavání, a tak se i naše celá třída objevila v bazénu. Na začátku výcviku byli žáci rozřazeni do skupin podle svých plaveckých dovedností. Pak už následovalo dvacet lekcí, které plynule přešly z  prvnho  do druhého pololetí. Děti se na svou hodinu plavání každý pátek velmi těšily. Chodily společně s dětmi 3. A a ve svých starších kamarádech měly názorný příklad, co se vše mohou za rok plaveckého výcviku naučit. A opravdu se snažily. Když jsme závěrečnou hodinou 24. března plavecký výcvik ukončili, nebyl mezi žáky nikdo, kdo by nepřeplaval alespoň malou část bazénu. V rámci naší třídy jsme si vyhodnotili pořadí nejlepších plavců. A tady jsou jejich jména:

• Vendulka Včeláková
  • David Hanzlíček
  • Daniel Pařez
  • Matěj  Pýcha

V příštím školním roce bude následovat dalších 20 lekcí plaveckého výcviku, a to už se ze všech dětí stanou zdární plavci.