Pekelná třída

PEKELNÁ TŘÍDA

Víte, kdy otvírá Peklo své brány, aby vzalo všechny hříšníky k sobě? Ano, je to na sv. Mikuláše. Ale tentokrát nám Peklo vyslalo na svět a dokonce do Čelákovic na zkušenou celou třídu – rohaté malé čertíky i nezbedné čertice. A k nim samozřejmě ďábelskou paní učitelku 🙂 A víte, co jsme zjistili klíčovou dírkou? I čerti se musí učit číst, psát, počítat, ale je s nimi stejná legrace,jako s dětmi u nás na zemi.  Plní zábavné čertovské pracovní listy a stejně jako všechny děti, i oni mají rádi pohádky. A pohádku si poslechli i od své paní učitelky. Ačkoliv mají jindy „neposedné  prdelky i pusinky“, tentokrát byste v nich zlobivce hledali marně. Tak se jim pohádka líbila! Pak paní učitelce ukázali, jak krásně čtou a nakonec si vyrobili svoje „pekelné“ masky.

Byli rádi, když i do jejich třídy přišel Mikuláš s krásnými anděly a kolegy čerty. S radostí se s nimi podělili o čertovské básničky a dostali sladkou odměnu.

Protože se nám s čertíky ve škole líbilo, budeme se na ně těšit zase za rok.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Pekelná třída 1.B a s paní učitelkou Andreou Pánkovou