ŠKOLNÍ DRUŽINA – zahájení nového školního roku 2024-25

Vážení rodiče,

2.9. bude provoz školní družiny od 7:00 do 15:00 hod.

1.ročníky – po slavnostním přivítání prvňáčků v atriu dostanou rodiče základní informace ze školní družiny a bude probíhat prodej čipů na vyzvedávání dětí ze ŠD (pouze těm rodičům, kteří vyplnili a zaslali žádost o čip).

Děti z ostatních ročníků dostanou od své vychovatelky nový zápisní lístek a základní informace k provozu ŠD. Prosíme o rychlé vyplnění a předání zpět své vychovatelce. Zápisní lístek z loňského školního roku již není platný.

Pokud dítě nepůjde 2.9. do školní družiny, rodiče si ho mohou vyzvednout pomocí čipu nebo musí mít vyplněnou ,, Žádost o uvolnění ze ŠD“(naleznete na https://www.zscelakovice.cz/formulare-sd) – a to i v případě vyzvednutí sourozencem, který je žákem naší školy.

Od 3.9. bude již pravidelný provoz ŠD

ranní ŠD 6:15 – 7:45 (dítě bude do budovy vpuštěno do 7:30)
odpolední ŠD11:40 – 17:30

Kroužky ŠD zahájí svou činnost v týdnu od 16.9.2024.