Vánoční besídka v I. D

Na čtvrtek 15. prosince 2016 připravily děti s I. D pro své blízké vánoční besídku.

Rodiče uslyšeli básně o škole, o podzimu, vyslechli si veršovanou pohádku O perníkové chaloupce, shlédli zahranou pohádku O veliké řepě, zaposlouchali se do několika písní, které se děti od začátku školního roku naučily.

Druhá část besídky všechny přítomné naladila do předvánoční nálady. Každé z dětí mělo připravenou básničku o zimě či o Vánocích, zaznělo několik krásných koled a vánočních písní.

Všechny děti podaly maximální výkon, své výstupy zvládly na jedničku. Připravily tak všem posluchačům příjemný zážitek.

Po rozdání vlastnoručně vyrobených vánočních přání se přiblížil konec vystoupení.

V závěru ještě zazněla koleda Narodil se Kristus Pán, kterou si s dětmi zazpívali také jejich rodiče.

V obrazové galerii najdete několik fotografií z tohoto setkání.

Za třídu I. D

Helena Kopecká,